НОВИНИ

 

21 серпня 2018 р.
Представники ТОВ «Ліберті Газ» і ТОВ «ТрансХімТрейд» провели спільну нараду з питання організації реалізації продукції ПАТ «Одеський припортовий завод» на внутрішньому ринку України. Сторони вирішили надати ТОВ «ТрансХімТрейд» ексклюзивне право представляти інтереси ТОВ «Ліберті Газ» з усіх питань реалізації карбаміду і аміаку на території України.

 

20 серпня 2018 р.
ТОВ «Ліберті Газ» і компанія Keytrade AG уклали Договір купівлі-продажу (контракт на закупівлю). Предметом контракту експорт карбаміду.

 

16 серпня 2018 р.
ТОВ «Ліберті Газ» уклало Договору на транспортно-експедиторське обслуговування з ТОВ «СМТ Южний».
ТОВ «Ліберті Газ» уклало Договору Договір на брокерські та митні послуги з ТОВ «СМТ Южний».

 

15 серпня 2018 р.
ТОВ «Ліберті Газ» отримало акредитацію на Київській міській митниці, що підтверджується записом в «Реєстрі осіб, які здійснюють операції з товарами».

 

15 Августа 2018 р.
ТОВ «Ліберті Газ», згідно умов укладеного договору, перерахувало на поточний рахунок ПАТ «Одеський припортовий завод» грошові кошти, необхідні для пуску заводу.

 

14 серпня 2018 р.
Делегація співробітників ТОВ «Ліберті Газ» відвідала ПАТ «Одеський припортовий завод». Сторони обговорили ряд технічних і організаційних питань співробітництва.

 

01 серпня 2018 р.
Договір між ТОВ «Ліберті Газ» і ПАТ «Одеський припортовий завод» зареєстрований у Фонді Державного Майна України. Сторони почали підготовку до запуску заводу.

 

27 липня 2018 р.
ТОВ «Ліберті Газ» і ПАТ «Одеський припортовий завод» підписали Договір на переробку давальницької сировини. З давальницької сировини копанні завод буде випускати рідкий аміак ГОСТ 6221-90 марка «АК» і карбамід ДСТУ 7312 до: 2013 марка «Б» вищий сорт.

 

ДОГОВОРИ ТА НОРМАТИВНА БАЗА